Informatii statistice

Indicatori statistici:

Nr. Crt.DENUMIRE INDICATOR STATISTIC2014201520162017
1Nr. consultatii medicina interna1832409604 
2Nr. consultatii chirurgie535114430 
3Nr. consultatii urologie123 132 
4Nr. consultatii pediatrie250   
5Nr. consultatii neurologie  195 
6Nr. consultatii obstetrica-ginecologie39095291 
7Nr. consultatii RBFT  201 
8Nr. Planing  1045 
9Nr. consultatii structura de urgenta536954543771 
10Nr. analize de laborator 66446644 
11Nr. servicii imagistice 19213071 
12Nr. pacienti externati352234483533 

Consum medicamente:

Nr. Crt.PERIOADA201520162017
1Ianuarie27873.4323737.1439725.46
2Februarie22687.5631557.6932713.92
3Martie20908.1823253.9439331.08
4Trimestrul I71469.1778548.77111770.46
5Aprilie25516.6421868.4024916.50
6Mai23065.6420040.0830500.81
7Iunie24052.2027369.7329941.03
8Trimestrul II72634.4869278.2185358.34
9Iulie25090.3627839.7927646.73
10August23594.4228950.8231021.52
11Septembrie19864.1626736.3935325.95
12Trimestrul III68548.9483527.0093994.20
13Octombrie25938.8829191.660
14Noiembrie22178.2931602.290
15Decembrie19546.2626067.920
16Trimestrul IV67663.4386861.870
17TOTAL AN280316.02318215.85291123.00