Informatii statistice

Indicatori statistici 2014-2015:

Nr. Crt.DENUMIRE INDICATOR STATISTIC2014201520162017
1Nr. consultatii medicina interna1832409604 
2Nr. consultatii chirurgie535114430 
3Nr. consultatii urologie123 132 
4Nr. consultatii pediatrie250   
5Nr. consultatii neurologie  195 
6Nr. consultatii obstetrica-ginecologie39095291 
7Nr. consultatii RBFT  201 
8Nr. Planing  1045 
9Nr. consultatii structura de urgenta536954543771 
10Nr. analize de laborator 66446644 
11Nr. servicii imagistice 19213071 
12Nr. pacienti externati352234483533 

Consum medicamente 2015-2016:

Nr. Crt.PERIOADA20152016
1Ianuarie27873.4323737.14
2Februarie22687.5631557.69
3Martie20908.1823253.94
4Trimestrul I71469.1778548.77
5Aprilie25516.6421868.40
6Mai23065.6420040.08
7Iunie24052.2027369.73
8Trimestrul II72634.4869278.21
9Iulie25090.3627839.79
10August23594.4228950.82
11Septembrie19864.1626736.39
12Trimestrul III68548.9483527.00
13Octombrie25938.8829191.66
14Noiembrie22178.2931602.29
15Decembrie19546.2626067.92
16Trimestrul IV67663.4386861.87
17TOTAL AN280316.02318215.85